F.C. Ro¼wienica - strona nieoficjalna

• Witamy na stronie FC. Ro¼wienica !!!
  • Aktualno¶ci:
  • 2016-04-18 the end....
  • Wyniki ostatniej kolejki:

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wszystkich zainteresowanych gr± w naszej dru¿ynie
zapraszam na treningi!
!!

Które odbywaj± siê w ka¿d± ¦rodê o godzinie 20:00 (orlik)
oraz w ka¿dy Pi±tek na Stadionie Wiejskim w Ro¼wienicy o godzinie 17:30.

Zapraszamy!!!

O KLUBIE

FC Ro¼wienica
Data za³o¿enia: 21 marca 2010
Barwy: bordowo-granatowe
Adres: Ro¼wienica 10a, 37-565 Ro¼wienica
Stadion: Stadion Wiejski w Ro¼wienicy
Pojemno¶æ: 500 miejsc (300 siedz±cych) / o¶wietlenie - brak / boisko - 98 m x 64 m
Trener: Hubert Uderkiewicz

fc.rozwienica2010@gmail.com

pon.

¶roda

pi±tek

herb FC. Ro¼wienica
(1:1)
herb Victoria Kida³owice
FC. Ro¼wienica   Victoria Kida³owice
Stadion w Ro¼wienicy

2012-09-09, 13:00

Czas spotkania: 90 min.

W 5 kolejce spotkañ jaros³awskiej "B" klasy, dru¿yna FC Ro¼wienica zremisowa³a z Victori± Kida³owice.

Obydwie dru¿yny by³y nastawione na grê z kontrataku, mecz by³ prowadzony w bardzo szybkim tempie, wiêc nie brakowa³o sytuacji podbramkowych. Ju¿ na pocz±tku spotkania (15 minuta) ekipie gospodarzy niewiele zabrak³o do objêcia prowadzenia. Podczas gdy dwóch zawodników znalaz³o siê w sytuacji "sam na sam" z bramkarzem Victorii jeden z nich zdecydowa³ siê na podanie do wychodz±cego na czyst± pozycjê pomocnika, który zdoby³ bramkê, jak siê pó¼niej okaza³o nieprawid³ow±, poniewa¿ w momencie podania pomocnik znajdowa³ siê za lini± pi³ki, z tego powodu sêdzia musia³ odgwizdaæ pozycjê spalon±.
Jednak ju¿ kilka minut pó¼niej  w pole karne go¶ci zawêdrowa³ Zbigniew Szko³a i po do¶rodkowaniu z rzutu wolnego precyzyjnym strza³em g³ow±, skierowa³ pi³kê do siatki rywala. Niestety ekipa Victorii pozbiera³a siê do¶æ szybko po stracie bramki i ju¿ w 25 minucie zdo³a³a doprowadziæ do remisu, po bramce zdobytej strza³em po ziemi w dolny róg bramki Krzysztofa Kuca. Do przerwy wynik nie uleg³ zmianie.

W drugiej po³owie tempo meczu nie spad³o. Obydwie dru¿yny nie by³y zainteresowane podzia³em punktów, za wszelk± cenê d±¿±c do strzelenia zwyciêskiej bramki. W bramce gospodarzy jednak znakomicie spisywa³ siê Krzysztof Kuc, a w ekipie go¶ci ¶wietnie funkcjonowa³a "pu³apka ofsajdowa", raz po raz ³api±c  zawodników FC na pozycji spalonej.w 65 minucie FC Ro¼wienica mia³a ¶wietn± okazjê do objêcia prowadzenia, jednak po mocnym do¶rodkowaniu po ziemi Konrada Pelca z bliskiej odleg³o¶ci do bramki nie trafi³ Piotr Pograniczny. Pod koniec spotkania wyra¼nie zarysowywa³a siê przewaga gospodarzy, w 75' minucie po do¶rodkowaniu Piotra Pogranicznego, pi³kê do bramki g³ow±, skierowa³ Kamil Ha³oñ i na 15 minut przed ostatnim gwizdkiem FC Ro¼wienica objê³a prowadzenie. S±dz±c po przebiegu gry mo¿na by³oby siê spodziewaæ, ¿e wynik nie ulegnie zmianie. Zw³aszcza, ¿e na 10 minut przed koñcem meczu drug± ¿ó³t± kartk±, za niesportowe zachowanie (a w konsekwencji czerwon±) zosta³ ukarany napastnik go¶ci - Piotr Janusz. Jednak w 87 minucie, po prostej stracie pod swoj± bramk±, z kontr± ruszy³a  Victoria, rzutem na ta¶mê zdobywaj±c wyrównuj±c± bramkê. Tym samym ustalaj±c wynik spotkania na 2:2.

herb FC. Ro¼wienica Informacje o kadrze FC. Ro¼wienica

1. Krzysztof Kuc
2. Piotr Kulczycki
3. Zbigniew Szko³a kapitan bramka ??ta kartka
4. Marek £y¿eñ  zmiana 50" Damian F±fara
5. Piotr K±fera
6. Wojciech K±fera  zmiana 50" Grzegorz Drabik
7. Marcin Kurecki  zmiana 60" Adam Potoczny
8. Konrad Pelc  zmiana 89" Jaros³aw Lewkowicz
9. Piotr Pograniczny  (1 asysta)
10. Kamil Ha³oñ bramka
11. Daniel Drabik

Autor: Tre¶æ:pozosta³o znaków:

Sponsor

www.alibi-jaroslaw.pl

Urz±d Gminy w Ro¼wienicy

www.rozwienica.itl.pl

Zaloguj siê, aby typowaæ.
Lp. Osoba Pkt.

B-klasa » Jaros³aw I